10133. 266. Closed Online auction Paintings and graphics
20 000 HUF 51,81 EUR, 57,14 USD
0 HUF
Makray János (1955- ): Nádas, olaj, fa, jelzett, keretben, 24×61 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván