30 000 HUF
77,72 EUR, 85,71 USD
Zádor István (1882-1963): 10 eredeti litográfiája az orosz harctérről. A mappában 9db litográfia van, viseltes állapotban, Számozott 200/183. 32×23 cm (9db), mindegyik jelzett