Szunyogh Xav. Ferenc dr.:Magyar-latin misszále az év minden napjára. Budapest, Az Apostoli, 1933, Szent István Társulat. Kiadói egészbőr kötésben, színezett lapszélekkel.
Lang Henrik. Keresztyén dogmatika. Gondolkozó keresztyének számára. 2. német kiad. után ford. Kereszturi Sándor. Bp., 1877, Franklin. XVI+236 p. Korabeli félvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel. Az eredeti könyvtesten kívül további két ívnyi, szinte teljesen üres négyzethálós lap a könyv hátuljába kötve, feltehetőleg jegyzetek készítéséhez.
Luis de La Puente (Lovys de La Puente): Meditations sur tous les Mysteres de la Foy I-II, Kiadta Chez Iean Henault, 1648, Paris. Luis de la Puente francia nyelvű elmélkedésgyűjteménye. Elmélkedések a szent hitünk misztériumain I-II. Luis de La Puente: Mediations on the Mysteries of Our Holy Faith I-II., Published by: Chez Iean Henault, 1948, Paris.
Bőrkötés, 815+960 oldal. Állapot: A kötése kopott, a könyvben pár lap meglazult, a címlapokon folt, és bejegyzés.
La Sainte Bible. Traduite en français sous la direction de L'école Biblique de Jérusalem. Illustrée par André Balint. Paris, 1959, Labergerie. (24)+1361+(3) p. Jeruzsálemi Biblia. Bálint Endre számtalan illusztrációjával, színes táblák nélkül. Korabeli egészvászon-kötésben, a gerinc a felső részen jórészt felszakadt. Dedikált példány!
Farkas József: Elbeszélések a magyarországi protestáns egyház hitbajnokainak és vértanuinak életéből. Négy arczképpel. Pest, 1869, Hornyánszky és Träger. 161 p. Korabeli, szép állapotú egészvászon-kötésben. Érvénytelen könyvtári pecséttel.
Didon Henry P.: Jézus Krisztus. Ford. Kiss János és Sulyok István. Bp. 1896. Kiss János. Díszkiadás Reprint. aranyozott festett egész-műbőr kötésben, festett sarkainál kissé kopott tékában. Hibátlan állapotban!