Asszonyi Tamás (1942-) 1981. "1881-1981 / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" ezüstözött fém emlékérem (40mm) + Tóth Sándor (1933-) 1965. "Miskolc" Br emlékérem (42mm) + Somorjai László (1949-) DN "Sopron" Br emlékérem (32mm) + 1987. "Magyar Általános Orvosok Egyesülete 1967-1987 / Országos Jubileumi Kongresszus Balatonfüred 1987. május 21-24." Br emlékérem (36mm) + 2009. "EBDF (Európai Sárkányhajó Szövetség" Európai klub legénységi bajnokság - Budapest, Magyaroszág / Magyar Sárkányhajó Szövetség" Br füllel (50mm) T:2
Beck András (1911-1985) DN "Rákosi Mátyás / Rákosi Díj - Próbaveret" jelzett Ag plakett nem hozzávalló tokban (268,5g/0.900/98-99mm) T:1- kis ph., patina
Hungary ND "Mátyás Rákosi / Rákosi Award - Trial Strike" hallmarked Ag plaque in not own case. Sign.: András Beck (268,5g/0.900/98-99mm) C:AU small edge error, patina
Berán Lajos (1882-1943) / Iván István (1905-1968) 1943. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Születésének 75. Évfordulójára - 1943. június 18" bronzozott hadifém emlékérem (50mm) T:2- foltos
Hungary 1943. "75th anniversary of the birth of Vitéz Miklós Horthy de Nagybánya" bronze plated war metal commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán / István Iván (50mm) C:VF spotted
HPII 316.
Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / Balassi Bálint" Br emlékérem (42,5mm) + Bogár Lívia (1957-) 1986. "100 éves a Nagykanizsai Ipartestület" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-