Német Államok / Szilézia-Liegnitz-Brieg 1542. 1Gr Ag "II. Frigyes" (1,68g) T:2-,3 patina German States / Silesia-Liegnitz-Brieg 1542. 1 Groschen Ag "Frederic II" (1,68g) C:VF,F patina Krause MB# 8
Német Államok / Boroszló 1694LPH 1kr Ag "Ferenc Lajos" (0,85g) T:2-,3 ph. German States / Breslau 1694 LPH 1 Kreuzer Ag "Franz Ludwig" (0,85g) C:VF,F edge error Krause KM# 184
Német Államok / Szilézia 16(96?)CB 3kr Ag "I. Lipót" Brieg T:3 ki. German States / Silesia 16(96?)CB 3 Kreuzer Ag "Leopold I" Brieg C:F cracked Krause KM# 516
Német Államok / Brandenburg-Bayreuth 1723. 1kr Ag "György Vilmos" (0,5g) T:3 karc German States / Brandenburg-Bayreuth 1723. 1 Kreuzer Ag "Georg Wilhelm" (0,5g) C:F scratched
Német Államok / Bajorország 1763A 3kr Ag "III. Miksa" Amberg T:3 patina, kis ph. German States / Bavaria 1763A 3 Kreuzer Ag "Maximilian III, Josef" Amberg C:F patina, small edge error Krause KM# 524
Német Államok / Brandenburg-Ansbach 1764S 20kr Ag "Alexander" T:3,3- patina German States / Brandenburg-Ansbach 1764S 20 Kreuzer Ag "Alexander" C:F,VG patina Krause KM# 255.2
Német Államok / Bajorország 1768. 10kr Ag "III. Miksa" T:3 patina German States / Bavaria 1768. 10 Kreuzer Ag "Maximilian III, Josef" C:F patina Krause KM# 526.1
Német Államok / Bajorország 1768. Tallér Ag "III. Miksa" dekoratív kitűzővé alakítva, előlapon kőnyomatos szentképpel, fémjelzésekkel (21,30g) T:2-,3 German States / Bavaria 1760. Thaler Ag "Maximilian III" turned to badge, obverse with lithographic icon, with hallmarks (21,30g) C:VF,F