A magyar feltámadás lexikona: a magyar legújabb kor története. Szerk.: Szentmiklóssy Géza. Bp., 1930, Magyar Feltámadás Lexikona. Sok képpel. Kopott bőrkötésben, az elülső borító és a gerinc elválik, a ragasztás több helyen enged, 32 p. hiánnyal.
Vörös Győző: Taposiris Magna. Isis kikötője. Alexandriai magyar ásatások. 1998-2001. Bp., 2001, Egyiptomi Magyar Ásatások Baráti Körének kiadványa. 203 p. Kiadói modern keménykötésben. Számos fotóval.
Wappen-Fibel. Kurze Zusammenstellung der hauptsächlichsten heraldischen und genealogischen Regeln. Hrsg.: Hildebrandt, Adolf Matthias. Frankfurt a. m., 1916, Verlag von Heinrich Keller. Megviselt állapotban, borítója elválik.
Rákóczi emlékkönyv halálának kétszázéves fordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. 2. köt. Bp., [1935], Franklin Társulat. Dombornyomott, kicsit kopott bőrkötésben, gerince hiányzik, egyébként jó állapotban.
Corpus inscriptionum Latinarum. [Vol. III. Inscriptiones Asiae, provinciarum Europae Graecarum, Illyrici Latinae. Supplementum.] Inscriptionum Orientis et Illyrici Latinarum supplementum. Szerk.: Mommsen, Theodor - Hirschfeld, Otto - Domaszewski, Alfred. 1-2. köt. Berlin, 1902, Georg Reimer. Későbbi félműbőr kötésben, restaurált, jó állapotban.
Corpus inscriptionum Latinarum. Vol. II. Inscriptiones Hispaniae Latinae. Szerk.: Hübner, Emil. 1-2. köt. Berlin, 1869, Georg Reimer. Későbbi félműbőr kötésben, restaurált, az egyik kötet lapjai részben foltosak.