13387. 267. Closed Online auction Books: History
3 600 HUF
0 HUF
Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante. 492 p. Kiadói, kissé kopottas, aranyozott címeres egészvászon kötésben. A térkép hiányzik.
Photo of the item taken by : sass_melinda