3 000 HUF
Gönczy Béla(szerk.): Veres Pálné szül. Beniczky Hermin és Gróf Teleki Sándorné szül. Teleki Jozefin grófnő emlékezete. Bp., 1915-1916, Országos Nőképző Egyesület. Kissé kopott kiadói egészvászon kötés, első védőlap hiányzik, egyébként jó állapotban.