4 000 HUF
Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története. Negyedik kötet. A Hunyadiak és a Jagellók kora. Írta: Fraknói Vilmos. Bp., 1896, Athenaeum. Díszes, aranyozott, dombornyomott kiadói félbőr kötésben. A gerinc felső része sérült. Belül jó állapotban, ép mellékletekkel.