13330.
267. Closed Online auction
Books: Mountaineering and winter sports
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Purtscheller, L. - Hess, H.: Der Hochtourist in den Ostalpen. 2. köt. Lipcse - Bécs, 1903, Bibliographisches Institut (Meyers Reisebücher). Térképmellékletekkel. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.