Books: Other rarities Number of items: 359
1323927
13862
267
Other collectibles
Lord Byron: Beppo. Velencei történet. Ford. Báró Malcomes Béla. Bp., 1929, Franklin. 103 p. Kiadói papírkötésben. A borítóról ajándékozási bejegyzés kivakarva.
1 800 HUF
1327679
13863
267
Other collectibles
2 000 HUF
1323350
13864
267
Other collectibles
2 000 HUF
1303454
13865
267
Other collectibles
Erdős Renée: Santerra bíboros I-II. Bp., 1923, Révai. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, a két kötet egybekötve. Aláírt!
1 000 HUF
1337648
13866
267
Other collectibles
1 200 HUF
1340878
13867
267
Other collectibles
Bényi László, B. Supka Magdolna: Zichy Mihály. Budapest, 1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Illusztrált kiadói félvászon kötésben
1 000 HUF
1336501
13868
267
Other collectibles
1 200 HUF
1338111
13869
267
Other collectibles
Babits Mihály: A gólyakalifa. Bp., é.n., Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben.
1 200 HUF
654526
13870
267
Other collectibles
2 000 HUF
1303450
13871
267
Other collectibles
Erdős Renée: Lavinia Tarsin házassága I-II. Bp., 1927, Révai. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, a két kötet egybekötve. Aláírt!
1 000 HUF
1323174
13872
267
Other collectibles
1 000 HUF
1327654
13873
267
Other collectibles
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035