Number of items: 359

14031.

1 800 HUF
4,77
5,14
14032.

800 HUF
2,12
2,29
14033.

1 000 HUF
2,65
2,86
Lévay Mihály (szerk.): A boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái.Budapest, (1935), Frankilin-Társulat. Díszes, aranyozott kiadó műbőr kötésben, mappában
14034.

6 000 HUF
15,92
17,14
Ernyes Mihály: A magyar rendőrség története. I. Budapest, 2002, Belügyminisztérium. Kiadói műbőr kötésben
14035.

4 000 HUF
10,61
11,43
Dr. Martin Luthers Kirchen-Pastille Predigten über die Episteln für alle Sonn- und vornehmsten Festtage des ganzen Jahres, zur religiösen Erbauung in den Familien aller Stände. Dresden,é.n., Verlag christlicher Schriften Schoen & Krieger, o.J. Viseltes kiadói egészvászon kötésben.
14036.

2 000 HUF
5,31
5,71
Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint Káldi György S. J.tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta A Szent István - Társulat Szentírás Bizottsága. 80 mélynyomású képpel illusztrált. Budapest, Palladis R.T. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
14037.

1 000 HUF
2,65
2,86
14038.

1 000 HUF
2,65
2,86
Bolgár György: A New York Times sztori. Minden hír, ami közlésre méltó. Dedikált! Bp., Fortuna. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
14039.

Bolgár György: A New York Times sztori. "Minden hír, ami közlésre méltó". Dedikált! Bp., Fortuna. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

1 200 HUF
3,18
3,43
14040.

11 000 HUF
29,18
31,43
Vegyes könyvtétel: komolyzenével, zeneszerzőkkel kapcsolatos könyvek, összesen 8 db.
14041.

800 HUF
2,12
2,29
Halász Zoltán, Székely Ildikó: Borkönyv. Budapest, 1989, Agroinform.
14042.

800 HUF
2,12
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF