https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 359
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1242788
14067
267
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
Omar Khajjám: Rubáíját. Ford.: Szabó Lőrinc, illusztrálta Szász Endre. Bp., 1979, Magyar Helikon. Vászonkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, jó állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
1240699
14068
267
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
Louis Bromfield: Felhők mögött is derűs az ég. Bp., 1947, Nova. Kiadói félvászonkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1237738
14069
267
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Bibó Lajos: Sötét hajnal.
Bp., é.n., Stádium. Kiadói félvászonkötésben. A kötése enyhén laza.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1234566
14070
267
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
báró Eötvös József: A karthausi I-II. (báró Eötvös József összes munkái IX-X.) Bp., 1892, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, kopottas-foltos egészvászon-kötésben.
Starting price:
2 000 HUF
1319769
14071
267
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
Sport 1993. Bp., 1994, Magyar Olimpiai Bizottság. Kiadói modern keménykötésben. Számos egészoldalas fotóval.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1319814
14072
267
0
5000
Books: Other rarities
Other collectibles
Szöllősi György: Puskás. Bp., 2005, Ringier Kft. Kiadói modern keménykötésben, újszerű állapotban. Számos fotóval.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
911201
14073
267
0
7000
Books: Other rarities
Other collectibles
A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes sorozat. Bp., 1912. Franklin Társulat. Egységes szecessziós félvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
980180
14074
267
0
3600
Books: Other rarities
Other collectibles
Berecz Sándor dr.: Magyarország művelődésének története. Gyoma, 1905, Kner Izidor. Kiadói egészvászon kötésben, festett lapszélek. Közepes állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1065883
14075
267
0
12000
Books: Other rarities
Other collectibles
Eötvös József művei. Komplett sorozat 13 kötetben. Bp., 1976. Helikon. Bibliofil, sorszámozott kiadás, nyl kötésben, kis kopásokkal
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
903414
14076
267
0
24000
Books: Other rarities
Other collectibles
Tompa Mihály versei. I.-V. kötet (Komplett!) Pesten, 1858. Heckenast Gusztáv. 1. Dalok. Románczok. 231p. és T. acélmetszetű portréja. 2. Dalok. Románczok. VIII. 248 l. 3. Regék. VI. 224 l. 4. Népregék. 2 sztl. lev. 221 l. 1 sztl. lev. 5. Beszélyek. Balladák. 214 l. 1 sztl. lev.
Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel. Jó állapotban
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
980136
14077
267
0
16000
Books: Other rarities
Other collectibles
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. I-VI. kötet. Budapest, 1893, Franklin. Kiadói, aranyozott, domdornyomott félbőr kötésben, színezett lapszélek. A gerinc ill. a sarkok kissé viseltesek, egyébként jó állapotúak.
Starting price:
16 000 HUF
853542
14078
267
0
4000
Books: Other rarities
Other collectibles
Arany János összes munkái Új lenyomat. XI.-XII. Levelezése író barátaival. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum
Starting price:
4 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment