Number of items: 359

14079.

800 HUF
14080.

32 000 HUF
86,49
94,12
14081.

15 000 HUF
40,54
44,12
14082.

80 000 HUF
216,22
235,29
14083.

46 000 HUF
124,32
135,29
14084.

2 200 HUF
5,95
6,47
14085.

7 000 HUF
18,92
20,59
14086.

3 000 HUF
Balassa Iván, Ortutay Gyula: Magyar Néprajz. Bp., 1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, szép állapotú fedőborítóval.
14087.

4 000 HUF
14088.

800 HUF
Heinrich Gusztáv: Egyetemes irodalomtörténet II. Bp., 1905, Franklin. 914 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben. Több helyütt kisebb kopás, sérülés nyoma.
14089.

6 000 HUF
Heinrich Gusztáv: Egyetemes irodalomtörténet IV. Bp., 1911, Franklin. 746 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben. Több helyütt kisebb kopás, sérülés nyoma.
14090.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF