Books: Other rarities Number of items: 359
1336911
13790
267
Other collectibles
8 000 HUF
1336707
13791
267
Other collectibles
Hegedüs Loránt: Gróf Széchenyi István regénye és éjszakája. Bp., 1941, Athenaeum. Aranyozott félvászon kötésben, jó állapotban.
3 000 HUF
1338056
13792
267
Other collectibles
Nyirő József: Jézusfaragó-ember. Bp., 1937, Révai. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
1341916
13793
267
Other collectibles
B. Büttner Lina: Testvérek vagyunk. Elbeszélés serdülő leányok számára. Bp., 1897, Szent István Társulat. Megviselt állapotú, gazdagon díszített vászonkötésben.
1 200 HUF
1338211
13794
267
Other collectibles
Upton Sinclair: Önéletrajza. Bp., 1938, Epocha. Kiadói papírkötésben.
1 400 HUF
1335787
13795
267
Other collectibles
Képes Géza (szerk.:) Szeretlek. Studio. Kiadói félvászon kötésben
1338105
13796
267
Other collectibles
1 200 HUF
1339556
13797
267
4600
Other collectibles
Hess, Olga; Hess, Adolf Fr.: Wiener Küche. Sammlung von Kochrezepten. Leipzig und Wien, Franz Deuticke,1931, keményvászon kötés, XCVIII+744p.,mellékletekkel. Állapot: közepes. A borítója és a gerince kopott, sérült. Az elülső szennylapon ajándékozási sorok. A kötése meglazult, a lapszélek foltosak.
4 600 HUF
1245019
13798
267
Other collectibles
6 000 HUF
1341404
13799
267
Other collectibles
Rubin László: Egy ember, aki tőke és kamat. Népszava-Könyvkereskedés Kiadása. Papírkötés, 96 oldal.
Rubin László dedikációjával.
Állapot: Jó. A borító szélei szakadozottak. Felvágatlan példány.
2 000 HUF
1341383
13800
267
Other collectibles
Kilényi Mária: Könnyek és korona. Magyar Téka. Félvászon kötés, 171 oldal. Kilényi Mária dedikációjával.
1 600 HUF
1159180
13801
267
100
Other collectibles
Joy Francis: Heten az intézetben. Sipos Béla. Bp., é.n., Athenaeum. Illusztrált kiadói kemény kötésben. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035