Number of items: 359

13838.

800 HUF
2,12
2,29
13839.

1 200 HUF
3,18
3,43
13840.

1 200 HUF
3,18
3,43
Móricz Zsigmond: Sárarany. 11. kiadás. Bp. é.n. Atheneum. 199 p. Aranyozott, kissé laza kiadói egészvászon-kötésben. Aláírt példány.
13841.

4 000 HUF
10,61
11,43
13842.

2 000 HUF
5,31
5,71
Magyar-angol-francia-német zsebszótár. Szerk.: Palásthy, Géza von. Bécs, [1957], Hans Bulla & Sohn. A Vöröskereszt ajándék példánya. Kicsit kopott, enyhén megviselt papírkötésben.
13843.

4 000 HUF
10,61
11,43
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Budapest, 1978, Gondolat Kiadó. Kiadói egsézvászon kötésben fedőborítóval.
13844.

3 000 HUF
7,96
8,57
A színház (Utazás papírsziklákon és a vászonerdőkön át) Szerk. Szomaházy István. Bp., 1901, szerzői kiadás. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
13845.

1 800 HUF
4,77
5,14
Verne, Jules: A névtelen család. Bp., 1959, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13846.

800 HUF
2,12
2,29
13847.

1 600 HUF
4,24
4,57
Bori Imre a szürrealizmus idején. A magyar szürrealizmus irodalma. A magyar irodalmi avantgarde II. Symposion könyvek 26. Újvidék, 1976, Forum Lap és Könyvkiadó. Egészvászon kötésben
13848.

1 000 HUF
2,65
2,86
13849.

1 800 HUF
4,77
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF