Books: Other rarities Number of items: 359
1337563
13838
267
Other collectibles
1337048
13839
267
Other collectibles
1 200 HUF
1337004
13840
267
Other collectibles
1 200 HUF
1338370
13841
267
Other collectibles
Móricz Zsigmond: Sárarany. 11. kiadás. Bp. é.n. Atheneum. 199 p. Aranyozott, kissé laza kiadói egészvászon-kötésben. Aláírt példány.
4 000 HUF
1336750
13842
267
Other collectibles
2 000 HUF
1337799
13843
267
Other collectibles
Magyar-angol-francia-német zsebszótár. Szerk.: Palásthy, Géza von. Bécs, [1957], Hans Bulla & Sohn. A Vöröskereszt ajándék példánya. Kicsit kopott, enyhén megviselt papírkötésben.
4 000 HUF
1339199
13844
267
Other collectibles
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Budapest, 1978, Gondolat Kiadó. Kiadói egsézvászon kötésben fedőborítóval.
3 000 HUF
1338281
13845
267
Other collectibles
A színház (Utazás papírsziklákon és a vászonerdőkön át) Szerk. Szomaházy István. Bp., 1901, szerzői kiadás. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
1 800 HUF
1229999
13846
267
Other collectibles
Verne, Jules: A névtelen család. Bp., 1959, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1341466
13847
267
Other collectibles
1 600 HUF
1339492
13848
267
Other collectibles
Bori Imre a szürrealizmus idején. A magyar szürrealizmus irodalma. A magyar irodalmi avantgarde II. Symposion könyvek 26. Újvidék, 1976, Forum Lap és Könyvkiadó. Egészvászon kötésben
1 000 HUF
1291979
13849
267
Other collectibles
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035