1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Menger Antal: Új erkölcstan. Fordította Ormós Ede. Bp., 1907, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.