1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Radó Vilmos: Újváry Miklós, a magyar Robinzon. Bp., é.n., Athenaeum. 111 p. Kiadói, kissé kopottas, illusztrált félvászonkötésben.