2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Cox György: Görög regék. Angolból fordította és bevezetéssel ellátta Komáromy Lajos. Negyedik kiadás. Bp., é.n., Franklin. Kiadói, kissé kopottas egészvászon-kötésben. Az előzékeinél megerősítve.