13544.
267. Closed Online auction
Books: Science and technology
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Dr. Gróh Gyula: Általános chemia. Főiskolai és egyetemi hallgatók részére. Bp., 1918, Kilián Frigyes utóda m. kir. egyetemi könyvkereskedő. Kiadói félvászon-kötésben. A könyv gerince sérült.