13543.
267. Closed Online auction
Books: Science and technology
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei II-IV. Kötet. (Az I. kötet hiányzik.) Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a fémek technológiája II. kötet: A külső erők hatása a szilárd anyagok mechanikai tulajdonságaira. Második, bővített kiadás. Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a fa anyagának technológiája III. kötet: A belső és külső erők hatása a fa anyagának mechnaikai tulajdonságaira. Második kiadás. Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a szálasanyagok technológiája IV. kötet: A textilipari technológia. Második kiadás. Budapest, 1919-1920-1923, Németh József Technikai Könyvkereskedése. Kiadói egészvászon-kötésben, a II. kötet borítója kopott, a II. kötet előzéklapja, címlapja szakadt, a könyvben pedig ceruzás bejegyzésekkel, aláhúzásokkal. A másik két kötet jó állapotban.