13570.
267. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 000 HUF
Surányi Endre - Rózsa György: Motor, moped, robogó. Motoros vizsgaismeretek. Bp., 1966, Táncsics Könyvkiadó. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.