A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. 1200 oldal, 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói, kopottas gerincű egészvászon-kötésben.
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, szép állapotban. A kihajtható mellékletek közül egy sérült, egy javított.
Bollinger O: A kórboncztan alapvonalai. Atlaszszal. Schmitson rajzaival. Ford.: Minich Károly, Kelen Béla és Krompecher Ödön. 1. kötet.
Bp., 1897, Singer és Wolfner. 60 táblával, ezek litografált, színes képek. Kiadói dombornyomású vászonkötésben. A gerinc erősen elszíneződött. Több helyen aláhúzások.
Miall Laurence Mackenzie és Miall Stephen: Anyag és élet. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 32 táblával és 35 szöveggel. Kiadói foltos félvászonkötésben.
1934 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XX. naggyűlés. Bp., 1934. M. Sebésztársaság. 231 p. Korabeli, kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
Soó Rezső, Jávorka Sándor: A magyar növényvilág kézikönyve II. Bp., 1951. Akadémiai. 537 p. Kiadói egészvászon-kötésben. A borítótáblán a vászon kissé foltos.