Books: Travelling, cities Number of items: 124
1100136
13313
267
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Rhé Gyula: Ős- és ókori nyomok Veszprém körül.
Bp. 1905. Hornyánszky. 29 l. 1 t. (színes, kettős). Hozzá:
Makay Béla: A Balaton a történeti korban. (Forrástanulmány). Bp. 1913. M. Földrajzi Társ. Balaton-Biz. ´[2] + 254 + [1] p. + 2 térkép
Fűzés elválva, papírborítóval, lapok széle foltos.
A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. Harmadik kötetből
8 000 HUF
1289605
13314
267
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Baktay Ervin: Hindusztán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötésben.
3 000 HUF
1276193
13315
267
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Sven Hedin: Pekingtől Moszkváig. Bp., é. n., Franklin. Kiadói díszes egészvászon sorozatkötésben. A kötés alja elszíneződött, belül kissé dohos, de ezen kívül jó állapotú.
1 800 HUF
1276205
13316
267
3400
Books: Travelling, cities
Other collectibles
3 400 HUF
1321362
13317
267
Books: Travelling, cities
Other collectibles
2 000 HUF
1291151
13318
267
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Emil Ludwig: A Nilus Egyiptomban. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
1 200 HUF
1290618
13319
267
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Schrenzel: Abesszínia Afrika Kánaánja. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas, sérült egészvászon-kötésben.
1 000 HUF
1291162
13320
267
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Szemjonov: A Föld kincsei. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói, kissé kopottas egészvászon-kötésben.
1 200 HUF
1291164
13321
267
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Juhász Vilmos: Az aranyföld hajósai. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
1 200 HUF
1291195
13322
267
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Dercsényi Dezső - Granasztói Pál: Vác. Városképek - Műemlékek sorozat. Bp., 1960, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval.
1 800 HUF
1291188
13323
267
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Horler Miklós: Szentendre. Városképek - Műemlékek sorozat. Bp., 1960, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval.
1 800 HUF
1291324
13324
267
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Fitz Jenő: Székesfehérvár. Magyar Műemlékek sorozat. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötésben, szakadozott, hiányos borítóval.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035