Gilbert Gile Nicaud: Pelletier Doisy repülőútja Páristól Tokióig De La Vaulx gróf. a nemzetközi aero-szövetség elnökének előszavával térképmellékletekkel és képmellékletekkel. É. n. Bp. Világirodalmi könyvkiadóvállalat. Kiadói egész vászonkötés.
Gallhuber, Julius: Dolomiten. Ein Führer durch die Täler, Orte und Berge der gesamten Dolomiten. 1-3. köt. Bécs, 1928, Reichenstein Verlag. Számos térképmelléklettel. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Lenzatti, Artur: Tauernbahn-Reiseführer, von München über Salzburg ... durch Kärnten zur Adria. Klagenfurt, 1921, Verlag der Kärntner Tauern-Adria-Reisezeitung.
Baedeker, Karl: Die Riviera das südöstliche Frankreich. Korsika. Leipzig, 1906, Verlag von Karl Baedeker. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Vegyes kis útikönyv tétel, különféle német nyelvű vezetők: Schider, Eduard: Gastein (Salzburg, 1925); Offizieller Führer durch die München (München, [1912]); Griebens Reiseführer Bd. 105: Mailand und Umgebung (Berlin, 1925); Strau$, Valentin: Kleiner Kletterführer (Linz, 1938). Példányonként változó állapotban.
Radio-Radiis, Alfred: Führer durch das Dachsteingebirge und die angrenzenden Gebiete des Salzkammergutes und Ennstales. Bécs, 1920, Artaria. Számos fekete-fehér fényképpel. Foltos vászonkötésben, gerince hiányzik.
Banse, Ewald: Die Atlaländer (Orient I). Eine Länderkunde. Leipzig, 1910, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 277.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.