Győrffy János: Pest-Pilis-Kisúnvármegye és Budapest székesfőváros rövid földrajza. Földrajzi előismeretek. Bp., 1911, Szent- István-Társulat. Pestvármegye szines térképpel. Kiadói félvászon kötésben.
A nagyszombati érseki főgymnasium dalárdája- és zenekarának académiái az 1861/2-1886/7 tanávekben. Összeállítva és fiúi hódolattal fölajánlva. Nagyszombat, 1886. Winer Zsigmond. Kissé ázott, aranyozott egészvászon kötésben. 20x30 cm
Sven Hedin: Ma Csung-Jin menekülése. 67 képpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1937, Franklin. Kiadói aranyozott félvászon sorozatkötésben, szép állapotban. Ritka kötésváltozat!
Rugonfalvi Kiss István: A nemes székely nemzet képe I-III. Debrecen, 1939-1940. Lehotai Pál kiadása. 447 p. 2 sztl. lev. 1 színes t. + 1 kihajtható, nagyméretű térképlap., 496 p. 1 sztl. lev. (1 térképmellet hiány), XVI. 321 p. Kiadói, festett egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerinc kissé kopott egyébként jó állapotban.