13027. 268. Closed Online auction Books: History
5 000 HUF
0 HUF
Marczali Henrik: Magyarország története. A műveltség könyvtára. Bp., 1911. Athenaeum. Aranyozott, dombornyomásos kiadói félbőrkötésben, plakettel, a gerinc sarkainál enyhe sérüléssel.
Photo of the item taken by : sass_melinda