Books: Military Number of items: 24
1350732
13031
268
Books: Military
Other collectibles
vitéz Magasházy László, et alii (szerk.): Nemzetvédelem országvédelem. Budapest, 1943, Az Országos Nemzetvédelmi Szövetség kiadása. Kissé viseltes kiadói karton kötésben
3 000 HUF
1351261
13032
268
Books: Military
Other collectibles
Szabó József: Űrrepülés - A kozmosz országútjain, Haditechnika Fiataloknak. Bp., 1980, Zrínyi Katonai Kiadó. Papírkötésben.
1300891
13033
268
Books: Military
Other collectibles
Viribus unitis, Chorliederbuch für k. u. k. und k. k. Militär-Lehranstalten. Zweiter Theil, Männerchöre. Wien, 1899, Alfred Hölder. 157 p. Kiadói kopottas, sérült egészvászon-kötésben. Belül ceruzás bejegyzésekkel / Grey clothbinding, with stainmarks, slightly damaged on the upper-spine and a few pencil marks inside.
2 000 HUF
1301561
13034
268
Books: Military
Other collectibles
Szállj, te büszke ének! Honvéd daloskönyv A Honvédelmi Minisztérium Főcsoportfőnökségének kiadása. Bp., 1950. Hungária Hírlapnyomda. 208 p. Egy-két tollas bejegyzéssel.
2 000 HUF
1286202
13035
268
Books: Military
Other collectibles
1 800 HUF
1286025
13036
268
Books: Military
Other collectibles
Kasza József: Repülőgép-vontatás. Bp., 1953, Magyar Repülő Szövetség. 95 p. Kiadói papírkötésben. Ritka!
2 400 HUF
1286021
13037
268
Books: Military
Other collectibles
1 200 HUF
1286179
13038
268
Books: Military
Other collectibles
1 200 HUF
1318406
13039
268
Books: Military
Other collectibles
Joseph Kessel: A repülőtiszt. Frontregények. Ford. Déry Tibor. Bp., 1940, Pantheon. Kiadói kopottas, festett egészvászon kötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1286241
13040
268
Books: Military
Other collectibles
V. A. Popov: A repülőgép. Bp., 1956, Katonai. Kiadói papírkötésben.
2 000 HUF
1236530
13041
268
Books: Military
Other collectibles
2 400 HUF
1236889
13042
268
Books: Military
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035