8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
A Franklin Kézi Lexikona I-III. Bp., 1912. Franklin Társulat. Kiadói szecessziós, aranyozott félbőrkötésben. A kötetek gerincein apró folt, a vászontáblák foltosak.