8 000 HUF
Acsády Ignácz: A Magyar Birodalom története. I.-II. kötet. Bp. 1903-1904, Athenaeum. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, képpel, fakszimilével illusztrálva. Kiadói, színes, illusztrált, kopott, dúsan aranyozott, kopottas, kissé szakadt félbőr kötésben