800 HUF
Remekírók Képes Könyvtára sorozat 2 kötete: Shakspere remekei II., valamint Vergilius Aeneise (46.). Budapest, é.n., Lampel. Gazdagon aranyozott, díszes kiadói dombornyomott vászonkötésben. Kissé kopottas állapotban, az egyik kötet gerince enyhén sérült.