12886. 268. Closed Online auction Books: Travelling, cities
4 000 HUF
0 HUF
Dr. Bendefy-Benda László: Afrika meghódítása. Zolnay Lóránd rajzaival. Bp., 1934. Magyar Etiópiai Expedíció Országos Bizottsága. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor