12801. 268. Closed Online auction Books: Travelling, cities
2 000 HUF
0 HUF
E. W. Pfizenmayer: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. Bp., é. n., Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit laza, kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : ttg