12800. 268. Closed Online auction Books: Travelling, cities
2 400 HUF
0 HUF
Italo Balbo: Diadalmas szárnyak. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította Gáspár.Miklós. Bp., é.n., Franklin. Kiadói festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
Photo of the item taken by : ttg