Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 47

Vatikán 1962. XXIII. János / A második vatikáni zsinat megnyitása jelzett Ag emlékérem. Szign.: Manzú (15,28g/1000/35mm) T:1- oxidáció Vatican 1962. Pope John XXIII / Opening of the Second Vatican Council hallmarked Ag medal. Sign.: Manzú (15,28g/1000/35mm) C:AU oxidaton
30823.

Vatikán 1962. "XXIII. János / A második vatikáni zsinat megnyitása" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Manzú (15,28g/1000/35mm) T:1- oxidáció Vatican 1962. "Pope John XXIII / Opening of the Second Vatican Council" hallmarked Ag medal. Sign.: Manzú (15,28g/1000/35mm) C:AU oxidaton

5 000 HUF
9
Vatikán 1962. XXIII. János / A második vatikáni zsinat megnyitása Br emlékérem. Szign.: Manzú (35mm) T:1- Vatican 1962. Pope John XXIII / Opening of the Second Vatican Council Br medal. Sign.: Manzú (35mm) C:AU
30824.

Vatikán 1962. "XXIII. János / A második vatikáni zsinat megnyitása" Br emlékérem. Szign.: Manzú (35mm) T:1- Vatican 1962. "Pope John XXIII / Opening of the Second Vatican Council" Br medal. Sign.: Manzú (35mm) C:AU

2 000 HUF
30825.

2 000 HUF
Vatikán 1977. VI. Pál pápa Br emlékérem. Szign.: Manzú (44mm) T:2 Vatican 1977. Pope Paul VI Br medal in. Sign.: Manzú (44mm) C:XF
30826.

Vatikán 1977. "VI. Pál pápa" Br emlékérem. Szign.: Manzú (44mm) T:2 Vatican 1977. "Pope Paul VI" Br medal in. Sign.: Manzú (44mm) C:XF

3 000 HUF
30827.

3 000 HUF
Vatikán DN Péter és Pál apostolok aranyozott fém emlékérem (35x34mm) T:1- Vatican ND Apostles Peter and Paul gilt metal medal (35x34mm) C:AU
30828.

Vatikán DN "Péter és Pál apostolok" aranyozott fém emlékérem (35x34mm) T:1- Vatican ND "Apostles Peter and Paul" gilt metal medal (35x34mm) C:AU

2 000 HUF
DN Amicitia modern Br emlékérem (64mm) T:2 apró ph. ND Amicitia modern Br commemorative medal (64mm) C:XF small edge error
30829.

DN "Amicitia" modern Br emlékérem (64mm) T:2 apró ph. ND "Amicitia" modern Br commemorative medal (64mm) C:XF small edge error

1 000 HUF
DN Véső női alakot ábrázoló Br plakett (140x77mm) T:2- ND Bronze plaque depicting a young woman with chisel (140x77mm) C:VF
30830.

5 000 HUF
DN Ifjút ábrázoló Br plakett (146x79mm) T:2- ND Bronze plaque depicting a young man (146x79mm) C:VF
30831.

5 000 HUF
19db-os vegyes emlékérem és medál tétel sok sportéremmel valamint 2db karikára fűzve román fémpénzek, közte Banca Agricola - 120 de Ani de Activitate 1873-1993 Br emlékérem eredeti tokban (56mm) valamint 1968. Geländelauf Dr. Albert Schweitzer elmékérem mellszallagon Szign.: Huguenin (44mm) T:vegyes 19pcs of mixed commemorative medals and Romanian coins on 2 rings; including Banca Agricola - 120 de Ani de Activitate 1873-1993 Br commemorative medal (56mm) and 1968. Geländelauf Dr. Albert Schweitzer commemorative medal on ribbon Sign.: Huguenin (44mm) C:mixed
30832.

19db-os vegyes emlékérem és medál tétel sok sportéremmel valamint 2db karikára fűzve román fémpénzek, közte "Banca Agricola - 120 de Ani de Activitate 1873-1993" Br emlékérem eredeti tokban (56mm) valamint "1968. Geländelauf Dr. Albert Schweitzer" elmékérem mellszallagon Szign.: Huguenin (44mm) T:vegyes 19pcs of mixed commemorative medals and Romanian coins on 2 rings; including "Banca Agricola - 120 de Ani de Activitate 1873-1993" Br commemorative medal (56mm) and "1968. Geländelauf Dr. Albert Schweitzer" commemorative medal on ribbon Sign.: Huguenin (44mm) C:mixed

2 000 HUF
1990. Labdarúgó VB Olaszország 24db-os fém emlékérem szett dísztokban T:PP ujjlenyomat,felületi karc 1990. Soccer World Cup Italy 24pcs of diff metal commemorative coins in case C:PP fingerprint,slightly scratched
30833.

1990. "Labdarúgó VB Olaszország" 24db-os fém emlékérem szett dísztokban T:PP ujjlenyomat,felületi karc 1990. "Soccer World Cup Italy" 24pcs of diff metal commemorative coins in case C:PP fingerprint,slightly scratched

28 000 HUF
75,68
82,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF