1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Walter ErnÅ‘ - Novák László: A szÃnek világa Bp., 1927, Világosság ny. 119 l. 25 t. (szÃnes) (Grafikai művészetek könyvtára V.) Szövegközti ábrákkal. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé sérült, a cÃmlap hiányzik.