Groffits Gábor: Gazdasági építészet. Budapest, 1911, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Részvénytársaság. 300 Ábrával. Foltos, piszkos egészvászon kiadói borítóban, 294 p. A kötése enyhén sérült. A hátsó szennylap foltos.
Kézdi-Kovács László: Isteni Művészet. Budapest, 1938, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. 450 példányból a 30. számozott, és aláírt példány. Művészi félbőr kötés,161 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. A gerince picit sérült.
Lukisan-Lukisan Koleksi Ir. Dr. Sukarno Presiden Republik Indonesia I-II. / Festmények az Indonéz Köztársaság elnökének, Dr. Sukarnonak gyűjteményéből. I-II. Peking, 1957, The People's Fine Arts Publishing House. Kiadói műbőr borító szakadozott kiadói papírborítóban, karton dobozban. 33x42 cm. Indonéz, kínai, angol, és orosz nyelven. A független Indonéz Köztársaság első elnökének Dr. Sukarnonak (1...
Zdenek Pilar, Jan Rezac (szerk.): A női szépség fotóban és rajzban. Bratislava, 1969, Tatran kiadóvállalat. Egészvászon borító szakadozott, kopottas kiadói papírborítóban, 125 p. A könyvet fekete-fehér fényképek, reprodukciók illusztrálják.
Lázár Béla: Iványi-Grünwald Béla. Az Ernst-Múzeum Művész-könyvei II. Budapest, Légrády-Testvérek, 1921. Fűzött papírkötés, 30+XV. oldal. 19x14 cm. Jó állapotú.
Vilt Tibor (1905-1983) emlékkiállítás. Tibor Vilt's Memorial Exhibition. Székesfehérvár, Csók István Képtár, 1986 (Az István Király Múzeum Közleményei D/166.). Papírkötésben, jó állapotban.
K. Csilléry Klára: A magyar nép bútorai. A magyar népművészet 4. Második, javított kiadás. Budapest, 1974, Corvina Kiadó. Fűzött kemény kiadói papírkötés, 108 p. A gerince a felső részén szakadozott.