Books: Architecture, Art

Number of items: 56

Wege nach Paris und Berlin. Ungarische Malerei der 20er und 30er Jahre. [Szerk.: Kurucz Gyula]. Berlin, 1995, Haus Ungarn. Papírkötésben, jó állapotban.
13503.

2 000 HUF
5,18
5,71
21

Moszkva - Kreml' / Moscou - Kremlin. Moszkva, 1967. Jevgenyij Goljahorszkij 10 db munkája, klisé, papír, albumba rendezve, különböző méretben, Galambos Ferenc (1910-1988) irodalomtörténész, ex libris szakértőnek dedikálva.
13504.

1 200 HUF
3,11
3,43

Passuth Krisztina: Tranzit. Tanulmányok a kelet-közép-európai avantgarde művészet témaköréből. Bp., 1996, Új Művészet Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
13506.

2 000 HUF
5,18
5,71

Album von Wien. Nach Aquarell Gemalden von Franz Und Rudolf Alt. Bécs, É.N. [XIX. század vége], Eduard Hölzel's Kunst. Aranyozott, vörös egészvászon mappa.  Hiányos Bécs Album. Csak a címoldal és a egy darab kép van meg. Kilátás a bécsi Belvedere-re. (Ansicht von Wien vom Belvedere aus.) Kromlitográfia.  A mappa foltos, kopott. A címoldal szakadozott./ Album of Wien. It is incomplete. They are only the folder, the front page, and one painting (View of Vienna of Belvedere from.). Chromolitography. The folder, and the front page are little bit damaged. but the painting is okay.
13507.

Album von Wien. Nach Aquarell Gemalden von Franz Und Rudolf Alt. Bécs, É.N. [XIX. század vége], Eduard Hölzel's Kunst. Aranyozott, vörös egészvászon mappa. Hiányos Bécs Album. Csak a címoldal és a egy darab kép van meg. Kilátás a bécsi Belvedere-re. (Ansicht von Wien vom Belvedere aus.) Kromlitográfia. A mappa foltos, kopott. A címoldal szakadozott./ Album of Wien. It is incomplete. They are onl...

12 000 HUF
31,09
34,29

Gerő László: Magyarországi Várépítészet(Vázlat a magyar várépítés fejezeteiről). Bp., 1955, Művelt Nép Tudományos és Ismeretterjesztő Kiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13508.

3 000 HUF
7,77
8,57

Fülep Lajos: Művészet és világnézet. Cikkek, tanulmányok 1920-1970. Bp., 1976, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban, a külső borító fülei a címlapra beragasztva.
13509.

1 000 HUF
2,59
2,86

Löwy Salamon-Novák László: Betűművészet II-III. Bp., 1926, Világosság Könyvnyomda. Kiadói egészvászon kötés, egyik kötet jó, a másik viseltes állapotban.
13510.

1 000 HUF
2,59
2,86

13511.

1 800 HUF
4,66
5,14

13512.

2 400 HUF
6,22
6,86

13513.

2 000 HUF
5,18
5,71

Emil Naumanns Illustrierte Musikgeschichte. Vollständig neubearbeitet und bis auf die Gegenwart fortgeführt von Eugen Schmitz. Fünfte Auflage. Stuttgart-Berlin-Leipzig, (1921), Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Félvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopott állapotban.
13514.

1 000 HUF
2,59
2,86

Lyka Károly (szerk.): Művészet. Tizenkettedik évfolyam. Budapest, 1913, Singer és Wolfner. Kopott könyvkötői egészvászon kötésben, 416 p. Melléklet nélkül.
13515.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF