Wege nach Paris und Berlin. Ungarische Malerei der 20er und 30er Jahre. [Szerk.: Kurucz Gyula]. Berlin, 1995, Haus Ungarn. Papírkötésben, jó állapotban.
Passuth Krisztina: Tranzit. Tanulmányok a kelet-közép-európai avantgarde művészet témaköréből. Bp., 1996, Új Művészet Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
Album von Wien. Nach Aquarell Gemalden von Franz Und Rudolf Alt. Bécs, É.N. [XIX. század vége], Eduard Hölzel's Kunst. Aranyozott, vörös egészvászon mappa. Hiányos Bécs Album. Csak a címoldal és a egy darab kép van meg. Kilátás a bécsi Belvedere-re. (Ansicht von Wien vom Belvedere aus.) Kromlitográfia. A mappa foltos, kopott. A címoldal szakadozott./ Album of Wien. It is incomplete. They are onl...
Gerő László: Magyarországi Várépítészet(Vázlat a magyar várépítés fejezeteiről). Bp., 1955, Művelt Nép Tudományos és Ismeretterjesztő Kiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Fülep Lajos: Művészet és világnézet. Cikkek, tanulmányok 1920-1970. Bp., 1976, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban, a külső borító fülei a címlapra beragasztva.
Lázár Béla: Művészet. Kis művészettörténet a nagyközönség számára. Bp., 1938, Rózsavölgyi. 349 p. XLVII t. 70 szövegképpel. Korabeli félvászonkötésben. A kötet tartása kissé merev, rugalmatlan.
Emil Naumanns Illustrierte Musikgeschichte. Vollständig neubearbeitet und bis auf die Gegenwart fortgeführt von Eugen Schmitz. Fünfte Auflage. Stuttgart-Berlin-Leipzig, (1921), Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Félvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopott állapotban.
Lyka Károly (szerk.): Művészet. Tizenkettedik évfolyam. Budapest, 1913, Singer és Wolfner. Kopott könyvkötői egészvászon kötésben, 416 p. Melléklet nélkül.