Herendi porcelán. Budapest, Finomkerámiaipari Országos Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, 88 p. Színes, és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Magyar, angol, német nyelvű kiadás. A könyv megviselt állapotban van!
Fisch, Robert O.: Light from the Yellow Star. DEDIKÁLT! Levéllel. Frederick R. Weisman Art Museum - University of Minnesota. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / hardcover, signed, good condition
The Art Annual for 1889. Rosa Bonheur her Life&Network by René Peyrol. Illustrated with Engravings&Facsimiles. London, M.Virtue&Co. Egészvászon kötés, gerincnél szakadással, hiányzó címlappal.
Kiadói kolligátum kötet. Az Ars Mundi sorozat négy kötete egybekötve. Dercsényi Dezső: A mozaik.; Dobrovits Aladár: Egyiptom festészete; Homér Lajos: Keleti miniaturák. Bp., Officina, 1944. Kiadói félvászonkötésben.
Pasteiner Gyula: A művészetek története. A legrégibb időktől napjainkig. 352 ábra a szövegben. Bp., 1885, Franklin-Társulat. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
Ortutay Gyula A magyar népművészet. 1-2. köt. 1. köt. A csonka haza. 2. köt. Erdély. Bp., 1941, Franklin. 388 l. 32 t. + 308 l. 32 t. (színes) Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói, enyhén laza egészvászon-kötésben.
Jon Addington Symonds: Renaissance Olaszországban. A szépművészetek.Harmadik kötet. Bp., 1886, Tudományos Akadémia. Kissé viseltes egészvászon kötésben.