Books: Architecture, Art

Number of items: 56

Herendi porcelán. Budapest, Finomkerámiaipari Országos Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, 88 p. Színes, és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Magyar, angol, német nyelvű kiadás. A könyv megviselt állapotban van!
13516.

1 400 HUF
3,63
4,00

Fisch, Robert O.: Light from the Yellow Star. DEDIKÁLT! Levéllel. Frederick R. Weisman Art Museum - University of Minnesota. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / hardcover, signed, good condition
13517.

5 000 HUF
12,95
14,29

The Art Annual for 1889. Rosa Bonheur her Life&Network by René Peyrol. Illustrated with Engravings&Facsimiles. London, M.Virtue&Co. Egészvászon kötés, gerincnél szakadással, hiányzó címlappal.
13518.

1 800 HUF
4,66
5,14

Dr. Staud Géza(szerk.): Magyar színházművészet 1949-1959. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
13519.

1 600 HUF
4,15
4,57

Arts in the Rumanian People's Republic. Bukarest, 1956. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13520.

1 000 HUF
2,59
2,86

13521.

2 800 HUF
7,25
8,00

Pasteiner Gyula: A művészetek története. A legrégibb időktől napjainkig. 352 ábra a szövegben. Bp., 1885, Franklin-Társulat. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
13522.

2 000 HUF
5,18
5,71

Lyka Károly: Nemzeti romantika. Magyar művészet 1850-1867. Bp., 1942. Singer-Wolfner. 348 p. Aranyozott kiadói félvászonkötésben.
13523.

1 200 HUF
3,11
3,43

Ortutay Gyula A magyar népművészet. 1-2. köt. 1. köt. A csonka haza. 2. köt. Erdély. Bp., 1941, Franklin. 388 l. 32 t. + 308 l. 32 t. (színes) Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói, enyhén laza egészvászon-kötésben.
13524.

6 000 HUF
15,54
17,14

Dercsényi Balázs: Magyar kastélyok. Bp., 1990, Officina Nova. Kiadói modern keménykötésben.
13525.

1 400 HUF
3,63
4,00

Schade Werner: A Cranach festő család. Bp., 1983, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
13526.

6 000 HUF
15,54
17,14

13527.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF