4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Arany János: Kisebb költeményei I-II. Budapest, 1894, Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós kék egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, 357+436 p. A borítója kopott. A gerince kopottas, viseltes. A második kötet kötése sérült, a könyvtest két részre szétesik és az egyik darab kijár a borítóból. A kötetek tartalomjegyzékébe ceruzával bele írtak.