1 000 HUF
Gombos Albin: A Grönlandi Titok II. A Lángban álló Adrián. (Hájas Muki, A legfiatalabb tengerészkapitány). Budapest, 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon borító, 175 oldal. Közepes állapotú: A borítója kopottas, foltos. A könyvben pár lap meglazult