4 600 HUF
11,92 EUR, 13,14 USD
Hess, Olga; Hess, Adolf Fr.: Wiener Küche. Sammlung von Kochrezepten. Leipzig und Wien, Franz Deuticke,1931, keményvászon kötés, XCVIII+744p.,mellékletekkel. Állapot: közepes. A borítója és a gerince kopott, sérült. Az elülső szennylapon ajándékozási sorok. A kötése meglazult, a lapszélek foltosak.