13473.
269. Closed Online auction
Books: Science and technology
14 000 HUF
36,27 EUR, 40,00 USD
Heller Ágost: A physika története a XIX. században. I-II. Budapest, 1891, Királyi Magyar Természettudományos Társulat. Néhol kopottas kiadói egészvászon borítóban, 574+488 p. Az I. kötet fordítva van kötve, de alapvetően jó állapotban.