Dr. Gróh Gyula: Általános chemia. Főiskolai és egyetemi hallgatók részére. Bp., 1918, Kilián Frigyes utóda m. kir. egyetemi könyvkereskedő. Kiadói félvászon-kötésben. A könyv gerince sérült.
Asbóth Oszkár: Géprepülés. Budapest, 1957, Zrinyi Kiadó. Kiadói félvászon kötésben, 278 oldal. A védőborítója hiányzik. Közepes állapotú: A borítója kopottas. Az elülső szennylapon ajándékozási sorok és pecsét. Pár lap szakadozott. A kötése néhol meglazult.
Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei II-IV. Kötet. (Az I. kötet hiányzik.) Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a fémek technológiája II. kötet: A külső erők hatása a szilárd anyagok mechanikai tulajdonságaira. Második, bővített kiadás. Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a fa anyagának technológiája III. kötet: A belső és k...
Aujeszky Aladár: Általános bakteriológia. Bp., 1924, Kir. Magyar Természettudományi Társ. Számos szövegközti és egészoldalas képpel. Kiadói papírborítóban, felvágatlan.
2 db műszaki könyv-Ohmacht Róbert-Sárközi Zoltán: Műszaki táblázatok. Bp., 1963, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban; Boldizsár István: Esztergályosok és marósok gyakorlati kézikönyve. Műszaki Könyvtár XLII. Bp., Műszaki Könyvtár Kiadóhivatala. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
Frech, Fritz: Aus der Vorzeit der Erde VI. Gletscher einst und jetzt. Leipzig, 1911, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 61.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Természettudományi Értekezések. Arago, Bessel, Dove, Haeckel, Heer, Herschel, Humboldt, Kirchhoff, Liebig, Lyell, Melloni, Vichow Népszerű munkáiból. Budapest, 1875, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, 355 p. A borítója itt-ott kopottas, de alapvetően jó állapotban.
Gázszerelés Gázszerelési ismeretek. Ipari szakkönyvtár 6-7. Budapest, É.N., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Fekete-fehér illusztrációkkal, és kihajtható mellékletekkel. Sérült karton kötésben, 126 p. A gerince sérült, hiányos.