2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Leidenfrost Gyula: Keserű tenger Bp. é.n. Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként szép állapotban.