1 600 HUF
Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban; Budapest Anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Bp., 1981, Révai Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, sérült védőborítóval, egyébként jó állapotban.