1 400 HUF
Tasnádi Kubacska András: Báró Nopcsa Ferenc kalandos élete. Világjárók - Utazások és kalandok. Budapest, É. N., Franklin-Társulat. Kopottas kiadói egészvászon kötésben, 143 oldal. 31 képpel és 1 térképpel illusztrálva. Közepes: A borítója kopottas. Az elülső szennylapja elszakadt.