Faleristics: medals, orders, badges
Number of items: 85
1322813
31017
269
Numismatics
1964. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, nem hozzávaló dísztokban T:1-
1 000 HUF
1354857
31018
269
Numismatics
1964. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, Br kitüntetés miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:2 NMK 601
1 000 HUF
1326705
31019
269
Numismatics
Iván István (1905-1968) 1967-1969. "BM Tűzrendészet Országos/Területi Sportbajnoksága" 6db klf fém díjérem, közte "Magasugrás", "Röpladba", "Távolugrás", 4db műanyag tokban (80mm/60mm) T:2,2-
2 000 HUF
1355750
31020
269
Numismatics
~1970. "Kiváló Határőr" aranyozott, zománcozott jelvény (45x33mm) T:2
1358265
31021
269
Numismatics
~1970-1980. "MABÉOSZ arany jelvénye" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:1-
1 000 HUF
1322836
31022
269
Numismatics
~1970. "Kiváló Ifjúsági Vezető" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés nem eredeti tokban + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + "Kiváló Dolgozó" zománcozott fém kitüntetés tokban T:2
1 000 HUF
1325518
31023
269
Numismatics
~1970-1980. "Véradásra kész" zománcozott tombak jelvény (22mm) T:2
1354980
31024
269
Numismatics
~1970. "Szakszervezetek Országos Tanácsa" ezüst fokozatának kitüntetése, szalagsávon miniatűrrel eredeti dísztokban (39mm) + ~1960-1970. "Kiváló Pénzügyi Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém jelvény miniatűrrel, eredeti tokban (25mm) + ~1950. "Kiváló Dolgozó" zománcozott fém jelvény tokban (26mm) T:2
1 000 HUF
1353171
31025
269
Numismatics
~1971. 5db-os vadász témájú zománcozott és festett fém kitűző tétel, közte "Nimród" és "Mavad Rt." T:2
1 200 HUF
1309079
31026
269
Numismatics
1973. "Országos CAC Kutyakiállítás - Balatonalmádi Veszprémi Csoport" 3db díjérem mellszalaggal, egy emlékérem dísztokban T:2,2-
1259326
31027
269
Numismatics
1977. "II. Szovjet-Magyar Ifjúsági Barátság Fesztivál" Br jelvény (52mm) T:2- hajlott
1353238
31028
269
Numismatics
~1980. "Egészségügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény, eredeti tokban (30x33mm) + ~1950. "Kiváló műszaki dolgozó" zománcozott fém kitüntetés tokban, miniatűrrel + ~1980. "Kiváló Munkáért" zománcozott fém kitüntetés, eredeti, sérült tokban T:2
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m