Amerikai Egyesült Államok 1996. "Nations Bank - Az 1996-os olimpiai csapat hivatalos támogatója" angol nyelvű, aranyozott, festett fém kitűző (26x29mm) T:2 USA 1996. "Nations Bank - Official Sponsor 1996 U.S. Olympic Team" English language, gold plated, painted metal pin (26x29mm) C:XF
Ausztria 1952- "Osztrák Köztársaságért Ezüst Érdemkereszt" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon eredeti dísztokban, dísztok belsejében "Anton Reitterer" felirat (46x46mm) T:2 Austria 1952- "Decoration of Merit in Silver to the Republic of Austria" unmarked Ag decoration with ribbon in original case, inscription in case "Anton Reitterer" (46x46mm) C:XF
Franciaország 1959. "FISA FFSA Európa-bajnokság" aranyozott, zománcozott Br jelvény "FRAISSE DEI EY PARIS" gyártói jelzéssel (58x30mm) T:2 France 1959. ""FISA FFSA European Championship" gilt, enamelled Br badge with makers mark "FRAISSE DEI EY PARIS" (58x30mm) C:XF
Nagy-Britannia DN "Királyi Aggastyán Bölények Rendje" jelzett, zománcozott, számozott Ag jelvény szalagon gomblyukjelvénnyel, "SPENCER LONDON" gyártói jelzéssel (~26g/0.925/51x43mm) T:2 Great-Britain ND "Royal Antediluvian Order of Buffalos" hallmarked, enamelled, numbered Ag badge with button badge on the ribbon, with makers mark "SPENCER LONDON". "LAPIS NAGULI REPROBATUS CAPUT + RAOB G.L.E." (~2...
Németország DN "A munka becsülete / Bajor Iparszövetség - A 40 éves hűséges szolgálatért" Br részben zománcozott kitüntetés, mellszalagon T:2 sérült zománc Germany ND "Bavarian Chamber of Industry and Commerce Silver Medal of Honour for 40 Years Loyal Service" Br partially enamelled decoration with ribbon C:XF damaged enamellation
Olaszország 1993. "Trieszti Gimnasztikai Társaság - 1863-1993" olasz nyelvű Br emlékérem füllel, szalag nélkül (42mm) T:1 Italy 1993. "Societa Ginnastica Triestina - 1863-1993" Italian language Br commemorative medal with ear, without ribbon (42mm) C:XF