1 000 HUF
9
1945-1958. Magyar Néphadsereg "Sapkajelvény tisztesek és honvédek számára" fém sapkajelvény, kopott festett címerrel + ~1958-1976. Magyar Néphadsereg "Tiszti sapkajelvény" aranyozott, zománcozott fém sapkajelvény + ~1960-1970. "Munkásőr sapkajelvény" zománcozott fém sapkajelvény T:2,2-